Aktualności

Nowe centrum obróbkowe AYDO

Nowe centrum obróbkowe AYDO

W ofercie PRESSTA EISELE POLSKA pojawiło się nowe niewielkie centrum obróbkowe AYDO. Posiada trzy osie sterowane cyfrowo (X, Y, Z) i jedną sterowaną pneumatycznie (A - obrót stołu).

Centrum tnące KS600R

KS600 R to bardzo szybkie i uniwersalne centrum tnące do przecinania profili aluminiowych pod kątem 90 stopni. Centrum prawie nie wymaga przezbrajania przy zmianie profilu.

WinDoor-tech Poznań 7-10 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów WinDoor-tech 2017, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 7 do 10 lutego 2017 r. Będziemy czekać na Państwa w pawilonie 5, stoisko 114.

Profilma 400V - superszybki automat tnący do aluminium

PROFILMA 400V to automat tnący do szybkiego i dokładnego cięcia niewielkich profili aluminiowych (przekrój rzędu 100x150mm). Czas cyklu jest rzędu 3-5 sekund, dokładność ok. ±0,05mm

ALU FEEDER - nowa opcja do pionowych centrów obróbkowych

W naszej ofercie pojawiła się nowa opcja do pionowych centrów obróbkowych ALU RANGER.

Giętarki rolkowe serii RB - pełna kontrola nad kształtem profili

Giętarki rolkowe serii RB - pełna kontrola nad kształtem profili

Dzięki unikalnej budowie i oprogramowaniu giętarki rolkowe serii RB umożliwiają wyginanie złożonych linii w jednym lub kilku przejściach.

FE 400 VICO - wydajna piła dwugłowicowa do stali

FE 400 VICO - wydajna piła dwugłowicowa do stali

Nasza firma znana jest z całej gamy pił dwugłowicowych do aluminium i tworzyw sztucznych. Być może nie wszyscy wiedzą, że oferujemy też wydajne i dokładne dwugłowicowe piły do stali.

ARIEL-5 - kolejne nowoczesne pięcioosiowe centrum obróbkowe

ARIEL-5 - kolejne nowoczesne pięcioosiowe centrum obróbkowe

W naszej ofercie pojawiło się kolejne nowe pięcioosiowe centrum obróbkowe – ARIEL-5, służące do obróbki profili ze stopów aluminium i tworzyw sztucznych.

Czy wiesz, że Aluma to teraz Pressta Eisele Polska?

Istniejąca od 1993 roku na Polskim rynku firma Aluma Polska sp. z o.o. zmieniła nazwę na Pressta Eisele Polska sp. z o.o. To nadal jednak ten sam zespół profesjonalistów! To ta sama firma, którą tak dobrze znasz!

Nowe 5-osiowe centrum obróbkowe Geos-5 MDT

W naszej ofercie pojawiło się nowe centrum obróbkowe MC 302 Geos-5 MDT.