Aktualności

FALCON 2019 na targach WinDoor Tech

FALCON 2019 na targach WinDoor Tech

Na poznańskich targach WinDoor Tech zaprezentowaliśmy nową odsłonę naszego flagowego kompaktowego centrum obróbkowego FALCON - wersję 2019. Zwiększony został zakres obróbki, magazyn narzędzi ma teraz dziesięć miejsc, elektrowrzeciono zostało zmienione na silniejsze. Została utrzymana wyjątkowo duża szybkość napędów oraz sztywność. Wszystkie te zmiany mają na celu zapewnienie FALCONOWI pozycji lidera w swojej klasie.

Nowe centrum obróbkowe AYDO

Nowe centrum obróbkowe AYDO

W ofercie PRESSTA EISELE POLSKA pojawiło się nowe niewielkie centrum obróbkowe AYDO. Posiada trzy osie sterowane cyfrowo (X, Y, Z) i jedną sterowaną pneumatycznie (A - obrót stołu).

Centrum tnące KS600R

KS600 R to bardzo szybkie i uniwersalne centrum tnące do przecinania profili aluminiowych pod kątem 90 stopni. Centrum prawie nie wymaga przezbrajania przy zmianie profilu.

WinDoor-tech Poznań 7-10 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów WinDoor-tech 2017, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 7 do 10 lutego 2017 r. Będziemy czekać na Państwa w pawilonie 5, stoisko 114.

Profilma 400V - superszybki automat tnący do aluminium

PROFILMA 400V to automat tnący do szybkiego i dokładnego cięcia niewielkich profili aluminiowych (przekrój rzędu 100x150mm). Czas cyklu jest rzędu 3-5 sekund, dokładność ok. ±0,05mm

ALU FEEDER - nowa opcja do pionowych centrów obróbkowych

W naszej ofercie pojawiła się nowa opcja do pionowych centrów obróbkowych ALU RANGER.

Giętarki rolkowe serii RB - pełna kontrola nad kształtem profili

Giętarki rolkowe serii RB - pełna kontrola nad kształtem profili

Dzięki unikalnej budowie i oprogramowaniu giętarki rolkowe serii RB umożliwiają wyginanie złożonych linii w jednym lub kilku przejściach.

FE 400 VICO - wydajna piła dwugłowicowa do stali

FE 400 VICO - wydajna piła dwugłowicowa do stali

Nasza firma znana jest z całej gamy pił dwugłowicowych do aluminium i tworzyw sztucznych. Być może nie wszyscy wiedzą, że oferujemy też wydajne i dokładne dwugłowicowe piły do stali.

ARIEL-5 - kolejne nowoczesne pięcioosiowe centrum obróbkowe

ARIEL-5 - kolejne nowoczesne pięcioosiowe centrum obróbkowe

W naszej ofercie pojawiło się kolejne nowe pięcioosiowe centrum obróbkowe – ARIEL-5, służące do obróbki profili ze stopów aluminium i tworzyw sztucznych.

Czy wiesz, że Aluma to teraz Pressta Eisele Polska?

Istniejąca od 1993 roku na Polskim rynku firma Aluma Polska sp. z o.o. zmieniła nazwę na Pressta Eisele Polska sp. z o.o. To nadal jednak ten sam zespół profesjonalistów! To ta sama firma, którą tak dobrze znasz!